INTERESSE IN ONZE SCHOOL?

Zou je volgend schooljaar graag naar onze school komen? Neem gerust contact op tijdens de schooluren of na afspraak (tel. 013 35 05 33).

Wie zijn wij

De Prins? Nooit van gehoord? Dat is logisch, want we zijn helemaal nieuw. Of nee. Zo nieuw zijn we eigenlijk niet. 

We. Dat zijn Middenschool Prins van Oranje, Atheneum Diest, KTA1 Diest en KTA2 Diest. We waren al heel lang familie van elkaar. Vanaf vandaag willen we dat nog meer in de verf zetten. Daarom heten we nu allemaal De Prins. Een prinselijke naam die past bij de manier waarop we onze leerlingen benaderen. 

Naast een nieuwe naam hebben we hebben ook een nieuw logo. Een doosje met rollende balletjes die symbool staan voor de weg die elke leerling bij ons op school kan afleggen. Want heb je het al gezien? De balletjes kunnen alle kanten op springen. Net zoals onze leerlingen. 

Sinds 1 september 2018 zijn wij één school. En dat doen we voor jou. Want door nog meer samen te gaan werken krijg je heel wat meer mogelijkheden. Die stellen we graag aan je voor in deze website.

Je zal merken dat we erg trots zijn op onze "nieuwe oude" school. En dat we blij worden van onze nieuwe naam. 

Maar achter deze grote verhuis, de prinselijke nieuwe naam en het hippe logo zitten nog steeds dezelfde scholen. Met dezelfde opleidingen. En dezelfde leerkrachten. Leerkrachten die elke dag heel erg hun best doen om zoveel mogelijk leerlingen zich ongelooflijk bijzonder te laten voelen. Leerkrachten die voor iedereen de lat zo hoog mogelijk leggen en het beste uit elk van jullie te halen. 

WERKING


.

Where stories are yet to be written!


STUDIEAANBOD

Hier vind je een overzicht van al onze studierichtingen. Natuurlijk is een studierichting meer dan de optelsom van uren en vakken. Kom gerust naar onze school voor een gesprek over wat een studierichting precies inhoudt. Wij gaan graag samen met jou op zoek naar de studierichting die het best past bij je talenten en je interesses.


SAY HI!

Je kan ons tijdens de schooluren bellen op het telefoonnummer 013 35 05 33.  Is je vraag minder dringend? Dan mag je ons een mailtje sturen. Wij beantwoorden graag al jouw vragen. Wil je graag werken bij ons klik dan hier!


Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

Je vindt ons ook op: